
Šobrīd abos namos (Ausekļa ielā 25C tikai daļēji) ar pilnu jaudu strādā jauns ģenerāluzņēmējs – labi pazīstamais Valmieras būvniecības uzņēmums SIA Woltec.
Valmierietim sīkāk par objektā notiekošo pirmdien pastāstīja Woltec projektu vadītājs Ģirts Bērziņš, kurš šajā objektā ir atbildīgais būvdarbu vadītājs: «Šo objektu būvniecībai Woltec pieņēma pērnā gada oktobrī, saņemot pūrā no iepriekšējā būvnieka Velve. Kaut kas jau bija izdarīts, bija veikta lielākā daļa demontāžas darbu, kā arī jau izbūvēti pamati – cokola stāvs – abas ēkas savienojošajai daļai.
BŪS GLĪTS! Dienesta viesnīcas komplekss — skats no Ausekļa ielas puses. Pirmajā kārtā tiek izbūvēta ēkas lielākā daļa (līdz sarkanajai atzīmei) virzienā uz Rīgas ielu. Projekta vizualizācija