
23. maijā pirmo reizi Mazsalacas novadā bija auto pastaiga Sēļu muižas parkā. Nedaudz maģijas, mistērijas un romantikas, gaismu vīzijas un sveču mirdzuma. Ieradušās bija mazliet vairāk nekā 50 mašīnas, un katrs it kā pastaigājoties varēja izbaudīt noslēpumaino gaisotni. Sabraukušajiem bija iespēja ieraudzīt mīlestības saliņu nedaudz citā gaismā. Īpaši iemirdzējās arī muižas parks. Tika dota iespēja nedaudz ieskatīties klēts atvērtajās durvīs. Pārsteiguma pilni bija brīži, kad ieraudzīja sulaini, kurš parādījās uz sienas. Kāds gaismas stars iemirdzējās arī lielajā Sēļu dīķī. Tālumā tika izgaismota bērzu birzs. Pie rapšu lauka bija mazliet jāuzgaida, kad parādīsies saulīte.
DĀMAS ābeļdārzā. Mazsalacas novada pašvaldības foto