Arī godīgi maksājis visus nodokļus, visiem darbiniekiem nodrošinājis sociālās garantijas. Protams, var teikt, ka šobrīd ir ieslēdzies tāds nežēlīgais kapitālisms ar pārsolīšanām, bet… Daudz es šo situāciju komentēt negribu, jo viss vēl ir procesā – uzņēmums VTU Valmiera ir iesniedzis Iepirkumu uzraudzības birojam sūdzību par konkursu sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanai no 2021. līdz 2030. gadam uz 11 lapām par vairākiem punktiem, kas tiek apstrīdēti. Skatīsim tālāk, kā tas viss notiks!
Ja skatās uz visu kompleksi, tad es šobrīd teiktu, ka ievērības cienīgs jau pats šis fakts, ka Latvijā, kur laikam pirmoreiz rīkojam tik apjomīgu konkursu, tajā pretendentu piedāvājumi tiek balstīti vairāk uz skaistiem solījumiem nekā uz reālo dzīvi.