
Viktoru Valmieras tirgū varam satikt no otrdienas līdz sestdienai. Liesmai viņš pastāstīja, ka esot visu mūžu valmierietis un ka Valmiera ir skaista pilsēta. Šorīt tirdziņā ieradies agri. Jau trešo gadu tirgojot paštaisītas bērzu pirtsslotas, bet tagad jau tās nepērkot, aktuāli ir tad, kad kokiem nobirst lapas. Viņam ir ko piedāvāt, ja kāds vēlas nopirkt, tikai uz tirgu nav tās atnesis, bet, ja vajag, tad varot aiziet tām pakaļ uz mājām. «Šodien tirgoju dažādu šķirņu pujenes, gurķīšu stādus un kumelīšu tēju. Pagaidām divi pircēji ir bijuši,» tā Viktors.
Ārijas Romanovskas foto