Manuprāt, vecākiem ir jāatļauj bērnam izdarīt savu izvēli, nevis uzspiest paša viedokli un iespēju likt bērnam studēt to, ko viņš nemaz nevēlas, bet kas ir bijis vecāku sapnis. Domāju, ka bērns kļūtu nelaimīgs, izvēloties un studējot to, ko vēlas viņa vecāki. Iespējams, ka bērns to uzskatītu par nastu un ar laiku pat dusmotos uz saviem vecākiem, iespējams, ka pat ar viņiem nesarunātos, jo sevī krātu aizvainojumu. Vecāki visu mūžu dzirdēs pārmetumus par sabojāto dzīvi.
Vecāki, ļaujiet bērnam izvēlēties, neuzspiediet savu gribu
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.