
Pēc profesijas esmu pamatskolas skolotāja. Dzīves skolu un rūdījumu guvu, strādājot Burtnieku internātskolā. Tā bija liela pieredze ne tikai pedagoģiskajā darbā, bet arī bērnu psihoemocionālajā gatavībā uzticēties pedagogam, kas šajā skolā bija vecāku vietā.
Šī pieredze ir manī attīstījusi prasmi izprast, saprast, samīļot svešu bērnu, ieklausīties viņā, jo man kā pedagogam ir jābūt patiesam, atklātam, vienkārši jāmīl bērni.
VISĀS rajona skolās 1985./1986. mācību gadā tika ieviesti tehniskās modelēšanas pulciņi no 1. līdz 4. klasei. Tas mani pamudināja pievērsties tehniskajai modelēšanai.
ZIĶERI PŪĶU SVĒTKOS. 2015. gads. Foto no personiskā arhīva