
Koncerts norisinājās patīkamā gaisotnē, un saulīte koncerta apmeklētājus lutināja. Mediķi koncertu vēroja gan pa slimnīcas atvērtajiem logiem, gan stāvot pie slimnīcas. Slimnīcas apmeklētāji koncertu vēroja, nenākot tuvu skatuvei, bet varēja redzēt, ka šis koncerts iepriecināja katru, jo pamanīju viņu sejās smaidu un līdzi dejošanu. Grupas Apvedceļš solists Jānis Krūmiņš koncerta laikā daudz jokoja, piemēram, atzīstot, ka «tikai es varu šādā karstā laikā uzvilkt kreklu un ādas bikses melnā krāsā».
MEDIĶI UN GRUPA APVEDCEĻŠ. Pēc koncerta pie Vidzemes slimnīcas. Ārijas Romanovskas foto