
Doktorante I. Loža skaidro, ka izdarīts ir ļoti daudz: «Šis visādā ziņā ir bijis ļoti produktīvs darba un pieredzes gads. Vidzemes Augstskolā vadīju trīs studiju kursus, no kuriem divi bija vizuālajā komunikācijā un viens starpkultūru komunikācijā. Jāteic, ka metu sev izaicinājumu darīt lietas nedaudz atšķirīgi, un, manuprāt, tas deva izcilus rezultātus. Tā kā vadīju vizuālās komunikācijas kursu, man bija svarīgi studentiem parādīt praktisko ievirzi, tāpēc uzrunāju Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Valmieras nodaļu un palūdzu kontaktus jaunajiem uzņēmējiem, ar kuriem sadarbojoties studenti izstrādāja dažādus piedāvājumus, vai tas būtu logotipa vai mājaslapas koncepts.
ILZE LOŽA. Foto no personiskā arhīva