
«Cilvēki ir nocietušies pēc pasākumiem, viņi ir disciplinēti, visu cauru gadu strādājuši savos darbos un projektos, tāpēc viņi ir jāapbalvo.
Pārsteidzoši daudz sporta aktivitāšu sarūpējis Gundars Putniņš, viņa enerģija, neatlaidība, oriģinalitāte un bagātīgā izdoma ir apbrīnas vērta. Ne velti viņš izvirzīts un kopā ar Sarmīti Praudiņu tiks apbalvots kā Naukšēnu novada lepnums. Pandēmijas laikā Gundara organizētajam sportam – soļošanai un kilometru vākšanai ar velosipēdiem – bija liela nozīme, piemēram, sieviešu grupas uzvarētāja mēnesī nosoļoja 500 km.
MODINĀTĀJS Rikardions saņem sveicienus no pateicīgās tautas, pie auto stūres – pats Jānis Zuments. Ārijas Romanovskas foto