Un es domāju, ka mums visiem ir kādreiz dzīvē bijusi tāda iespēja, ko palaižam garām. Bet esmu arī ļoti daudz iespēju izmantojusi, iepazinusi jaunus cilvēkus, guvusi pieredzi un esmu par to pateicīga.
Dzīvojot Valmierā, es nebiju apzinājusies, cik te daudz dažādu iespēju. Bērni un jaunieši var darboties jauniešu mājā «Ceplis», jaunatnes centrā «Vinda», arī jauniešu māja «Divi krasti». Noteikti ir vēl! Tie ir tie, par kuriem zinu.