
«Tas bija izaicinājums, jo tie, kas mēs organizējām sporta spēles, to tik lielā apmērā darījām pirmo reizi,» stāsta Valmieras Viestura vidusskolas skolotāja Agija Kārkliņa, paužot gandarījumu par paveikto. Pasākuma norise sākās vēlā pēcpusdienā un ievilkās līdz pat pusnaktij, bet, neraugoties uz bagātīgo dienu, dalībniekiem pietika enerģijas visam. «Šajā reizē sporta spēles stipri ieilga un pēdējās komandas finišēja līdz ar tumsas iestāšanos, bet galu galā, kad notika apbalvošana un izkustēšanās dejā, bija prieks redzēt, kā cilvēki līdz pusnaktij spēja ļoti aktīvi dejot. Es domāju, ka viņi bija apmierināti, jo šī bija iespēja pēc kārtīga miera perioda kārtīgi izkustēties,» saka Agija Kārkliņa.
SPORTA SPĒĻU UZVARĒTĀJI – Jaunatnes centra «Vinda» komanda. Publicitātes foto