Jā, tā ir laba alternatīva, jo arī autobusa pietura ir pagaidām no A. Upīša ielas pārcelta uz G. Apiņa ielu.
Reizēm nākas šķērsot G. Apiņa ielu, nākot no darba. Protams, to daru, ievērojot satiksmes noteikumus, pirms brauktuves šķērsošanas pārbaudu, vai nebrauc kāda mašīna, kas ir tikai loģiski. Ir redzēti cilvēki, kas arī neapskatoties iet pāri ielai, bet ne par to ir stāsts. Tomēr vēlos atgādināt, ka gājēji ir atbildīgi par savu drošību un arī vienvirziena ielā ir nepieciešams apskatīties, vai nebrauc auto. Un vēlos atgādināt arī autovadītājiem, ka tas nekas, ka šajā ceļa posmā nedežūrē ceļu policija, ir nepieciešams ievērot pilsētā atļauto ātrumu. Jā, vienvirziena iela, jā, ceļa gabals ir relatīvi mazs un gribas pabraukt nedaudz ātrāk. Atgādināšu, ka ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka apdzīvotās vietās visu transportlīdzekļu braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 50 km/h, bet dzīvojamās zonās, daudzdzīvokļu namu pagalmos, degvielas uzpildes staciju un stāvvietu teritorijās – 20 km/h.