
Aktīvi dažādu labo darbu veikšanā iesaistījās Valmieras Viestura vidusskolas skolēni. Bērni un jaunieši grāba lapas mācību iestādes teritorijā, salasīja vairāk nekā 200 kg zīļu, ko nogādāja Rīgas Zooloģiskajā dārzā, citas klases palīdzēja apkopējām, sakārtojot savas telpas – slaukot putekļus, mazgājot pasoles un savus krēslus. 2.C klases skolēni sagatavoja apsveikuma kartītes jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļai. Citu klašu skolēni jaukus vārdus veltīja skolas darbiniekiem, dāvinot apsveikuma kartītes, kā arī veltīja pateicības vārdus savām skolotājām, citi saviem vecākiem.
Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra pārstāvji, gaidot skolas 145 gadu jubileju, iztīrīja ziemciešu dobes pie skolas. 5. klases skolēni aizrautīgi un ar pienākuma apziņu grieza ziemciešu, hostu un dienliliju lapas, grāba dobes, nogriezto zēni nesa un krāva lielos maisos. Skolēnu darbu novērtēja garāmejošie pedagogi un skolēnu vecāki. Kad darbs bija padarīts, skolēni jutās noguruši, bet apmierināti ar savu veikumu.
LAPU TALKA pie Valmieras Viestura vidusskolas. Foto no VVV arhīva