
Šajā reizē piedalījās arī dalībnieki no Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novada un Valmieras apkaimju – Burkānciema, Centra, Jāņparka, Pārgaujas un Zvirgzdukalna – iedzīvotāji un domražu dalībnieki. Viņi stāstīja gan par to, kas ir pārrunāts, gan dalījās ar progresu, kas pa šo laiku ir noticis. Domradēs pulcējās aktīvi, darīt griboši cilvēki, kas arī dalījās ar savām idejām.
Par Burkānciema domrades rezultātiem stāsta Undīne: «Mūsu lielākais sasniegums, ko esam izdarījuši, – mēs esam nodibinājuši Burkānciema apkaimes biedrību. Mums ir trīs galvenie mērķi, uz kuriem virzāmies, un pirmais no tiem ir zupas vārīšana, kas notiks pavasarī Dīvaliņa pļavās. Tas notiks, lai iepazītu gan tuvākus, gan tālākus kaimiņus, protams, mīļi gaidīti ne tikai Burkānciema iedzīvotāji, bet arī no citām apkārtnēm vai pat novadiem.»