
Senioru biedrības «Atbalss» valdes priekšsēdētāja SARMĪTE KAULIŅA stāsta par to, ko seniori ikdienā dara:
«Mēs atpūšamies un baudām dzīvi, priecājoties par to, ka esam dzīvi, un nesam savus labākos gadus. Šobrīd, kovida laikā, esam uzmanīgi un sargājam savu veselību. Līdz ar to biedrība pašlaik neko daudz nedara. Iepriekš esam gan stādījuši puķes pilsētas centra laukumā, gan esam daudzās un dažādās ekskursijās izbraukuši. Varētu teikt, ka šos desmit gadus, kopš ir biedrība, seniori ir draiskojušies visvisādos veidos. Mēs esam apguvuši arī dažādas zinības – mums bija projekts, kurā iemācījāmies, kā rīkoties ar datoru, – šiem kursiem bija liels apmeklētāju skaits. Šobrīd gribētu iemācīties to, kā telefonā samaksāt nepieciešamos maksājumus. Viedtālrunis ir teju visiem, bet trūkst zināšanu par to, kā to efektīvāk izmantot savā dzīvē. Iespējams, būtu nepieciešams uzrakstīt projektu un piesaistīt kādu, kas par šīm lietām ir zinošs un varētu arī mums iemācīt.
IESAISTOTIES MAZSALACAS NOVADA DZĪVĒ. Foto no senioru biedrības «Atbalss» arhīva