Esmu regulārs TV pārraižu rīta fans, kura interesi zilajā ekrānā paustā informācija piesaista laikā no apmēram septiņiem līdz astoņiem. Jau labu laiku esmu par savējo rīta kanālu izvēlējies Latvijas Televīzijas pirmo programmu – tīri subjektīvi man Rīta Panorāmas cilvēki, īpaši jau komplekts Gustiņš&Linda, šķiet dabiskāki savās cilvēcisko emociju izpausmēs par alternatīvām privātajos kanālos…
Šoreiz gan netaisos komentēt abu man simpātisko LTV1 ekrāna personību darbību, labprāt padalīšos ar lasītāju viedoklī par to saturu, ko man – tā teikt, rīta noskaņai vai darba dienas ieskaņas vektoram – piedāvāja viņnedēļ gandrīz katru rītu ekrānā redzētais.
Protams, visa rīta programma sastāv no dažādiem sižetiem. Man nav pretenziju, ka allaž tiek sniegta informācija par visas pasaules bēdu Covid-19.