
JĀNIS SIRLAKS komentē sadarbību ar Sēļu muižu:
«Es šajā jomā strādāju jau 45 gadus, bet nav gluži tā, ka visu daru uz aci. Tā kā pats esmu no Cēsu puses, Priekuļiem, mērīju Google Maps attālumus. Es arī Sēļos jau biju pirms vairākiem gadiem, kad mani uzaicināja Ināra un Viktors, jau tad viņi man prasīja, ko darīt šai parkā. Tā mēs sistemātiski gājām cauri, lai saprastu, kas te ir lieks, – skatos, ka viņi ir ļoti daudz izdarījuši, jo apaugums bija ne pa jokam. Pa šiem gadiem tas ir izdarīts, un, protams, gribējās jau turpināt, bet man tā laika ir tik, cik ir.
TALKOTĀJI, paši smejoties, saskaitīja, ka ir gatavi talkot ar 11 lāpstām, diviem grābekļiem un trim ķerrām. Ārijas Romanovskas foto