To mēs redzēsim, ja šādas izmaiņas tiks pieņemtas. Būsim loģiski! Ja zinām, ka ir jauns cilvēks, kurš tagad paņēmis patentmaksu un strādā par auklīti… Es, godīgi sakot, pat brīnos par tām auklītēm, pozitīvā nozīmē, ka viņas maksā šo patentmaksu. Bet tagad cerēt, ka viņas tad, kad nodibinās savas SIA vai reģistrēsies kā pašnodarbinātie, maksās mēnesī 170 eiro… Nu, nebūs tā! Aizmirstam!
Ja mēs runājam par mikrouzņēmumiem, tad paskatīsimies uz tiem skaitļiem, pirms kāds ver muti vaļā par to, ka tur ir milzīga masa cilvēku. Mēs runājam par – maksimums – trim procentiem no visiem Latvijas nodarbinātajiem!