
«Atskatoties uz pagājušajiem 15 gadiem, jāteic, ka darbs sociālajā nevalstiskajā organizācijā ir izaicinošs. Tas ir darbs ar misijas apziņu, neskaitot stundas. Gadi paskrējuši nemanot, laiks ir bijis intensīvs, dažādu pārbaudījumu un izaicinājumu pilns. Ir prieks, ka esam spējuši palīdzēt krīzes situācijā nonākušiem bērniem un pieaugušajiem, gan emocionāli, gan fiziski sniedzot atbalstu. Pateicos savai komandai par nesavtīgo darbu, centram «Dardedze» par metodiskajiem materiāliem, Valmieras pilsētas pašvaldībai par sapratni un risinājumu rašanu, Latvijas Bērnu fondam par centra dibināšanas ideju un citiem sadarbības partneriem, bez kuru klātesamības nav iedomājama mūsu darbība. Lai gan pašlaik ir sarežģīti plānot nākotnes darbus, jo līdz ar pasaulē izsludināto pandēmiju Covid-19 vīrusa dēļ valda neziņa, tomēr ir jau padomā pāris jaunu attīstības virzienu,» stāsta nodibinājuma «Centrs Valdardze» valdes priekšsēdētāja Eva Sāre-Aizsilniece.
Publicitātes foto