
Istabām – otro jaunību
Šobrīd visas gultas esam iznesuši ārā, istabas ir tukšas, un otrajā stāvā notiek remonts. Divdesmit vienu gadu esam darbojušies, un tagad viss tiek uzlabots – cerams, ka uz Ziemassvētkiem būs gatavs. Grīdu šķirbas jau sašpaktelētas, būs jaunas vannasistabas, dēls Imarts patlaban pārtapis par santehniķi, bet pa šiem gadiem viņš izmācījies visos amatos. Tiek atjaunotas astoņas istabas divdesmit četriem viesiem. Imarts uztaisījis paraugus, tagad domājam, kā krāsot koridorā sienas, lai nav garlaicīgi. Divas istabas paliks kā iepriekš – Pienene un Rudzupuķe, bet, tā kā mani interesē kosmosa tēmas, tad droši vien būs Kosmosa vai Zvaigžņu istaba. Lielākā istaba domāta jaunajam pārim, Piena istabā agrāk bija piena vannas. Sapņu jau daudz, tikai jābūt pacietīgam un jāsagaida, kad to visu varēs izdarīt. Jau sašūti vienpadsmit jauni aizkari, nevaru vien sagaidīt, kad tos varēs karināt.
MIRDZA ČĀKURE ar segu, kura drīzumā ceļos uz Rīgu pie pasūtītājas. Ārijas Romanovskas foto