
Sportotāji ļoti centās – uz darbu un atpakaļ devās kājām, auto atstājot mājās, uz veikalu arī. Brīvdienās devās dabas takās. Līderos ar 490,20 km izvirzījās un LTSA balvu saņēma Inese Pāne, 2. vietā Gita Upeniece, 3. – Rudīte Ortlova.
Decembra sākumā noslēdzās Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) konkurss «Radošais vieglatlēts», kurā 1.-9. klašu skolēni izkrāsoja pasaules labāko vieglatlētu attēlus, reizē iepazīstoties ar vieglatlēta sasniegumiem. Kopā tika izkrāsoti 95 attēli.
KONKURSĀ «Radošais vieglatlēts» tika izkrāsoti 95 attēli. Foto no VGV-AC arhīva