
Soli pa solim turpina Dievnama uzlabojumus
Tiklīdz pavasarī Rūjienas dome izsludina kārtējo projektu konkursu «Iedzīvotāji veido savu vidi» un vēlāk paziņo šā konkursa uzvarētājus un pašvaldības finansiālā atbalsta saņēmējus, tā jau vairākus gadus pēc kārtas tajā lasām arī Sv. Bērtuļa draudzes vārdu. Izmantojot šo iespēju, draudzē realizēta ne viena vien projekta iecere. Arī šogad. Par to un citiem darbiem stāsta Laima:
«Iepriekšējos gados ar konkursā «Iedzīvotāji veido savu vidi» iegūto finansējumu izgatavojām mūsdienīgu informatīvo stendu pie Dievnama, bet ap to uzstādījām vairākus soliņus, esam gādājuši arī par praktiskām lietām, kā, piemēram, siltā ūdens pieejamību svētdienas skoliņas telpā, tualetes labiekārtojumu un vēl citām draudzes ikdienā nepieciešamām lietām. Šogad, konkursā iesniedzot divus projekta pieteikumus un abos iegūstot atbalstu, Dievnamā izgatavojām un uzstādījām trīs divpusējos informācijas stendus, kuros atspoguļojām mūsu jaunāko laiku vēsturi: kā atjaunoja un uzcēla baznīcas torni, kā tur nonāca atjaunotais gailis, jaunais zvans, kā ritēja jaunā jumta uzlikšana.
AR CIEŅU PRET SENATNI. Sv. Bērtuļa draudzes priekšniece Laima (no kreisās) un mācītājs Edgars pie šovasar restaurētajām Dievnama ārdurvīm. Ārijas Romanovskas foto