Pirmo reizi saskaroties ar pandēmiju, Latvija bija paraugs. Paralizējām ekonomiku, darbinieki saņēma dīkstāves pabalstu. Bija konsekvence, nekas nebija atļauts. Ir lēmumi, kas ir neizprotami, un piekrītu, visi ir noguruši, jo bieži viena no institūcijām atļauj strādāt, bet cita ne. Tie, kam ir spēks, dalās ar šo medijos, citiem vienkārši bail no sekām, kā tas ilgtermiņā varētu atspēlēties uzņēmumam un tā klientiem. Cīnoties par uzņēmuma pastāvēšanu, daudzi ir izsmēluši savus resursus un arī iekšējos spēkus, kad gribas iet ielās, gribas, lai sadzird. Tomēr tas jādara pareizo iemeslu dēļ.
Vai būs jāslēdz skolas kā Igaunijā?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.