
Aina pastāstīja: «Pirmo reizi šādu labo darbu izdarījām pagājušajā gadā, tad viens labs cilvēks mums eglītes sponsorēja, bet šogad eglītes ir no mūsu īpašuma. Kopā ar savu brāli devos pēc eglītēm decembra sākumā, gājām uz mežu mūsu īpašumā un vilkām eglītes ārā. Man palīdzēja arī kāds mūsu mājas iedzīvotājs, kurš ir uzņēmējs, viņš šīs eglītes atveda. Izdomājām, kā mēs īsti gribam lai eglītes būtu sakārtotas, un bija arī aktīvisti gan no manas mājas, gan iedzīvotāji no blakusmājas, kas mani nepameta gluži vienu pašu. Paldies viņiem, kopīgi uzlikām eglītes Pirmajā adventē, un tās būs redzamas līdz kādam pusjanvārim, lai prieks ir garāks.
VIENA NO EGLĪTĒM tuvplānā. Ārijas Romanovskas foto