Protams, viņi visi ir veseli, bet brālis teicis, ka viņš un viņa sieva baidās par mazuļa veselību, tāpēc lai katrs paliek savās mājās. Pagāja dažas stundas, un tikai tad draudzene saprata, ka šoreiz svētki jāsvin atsevišķi, katram savā mājsaimniecībā, tā būs labāk visiem, un nevajag apvainoties.
Mēs taču katrs vēlamies, lai atkal notiktu kultūras pasākumi, lai atkal varētu baudīt dzīvi bez sejas aizsargmaskām, bet, lai līdz tam nonāktu, atgādinu, ka katram obligāti jāievēro ierobežojumi līdz 7. februārim, būsim vienoti un neļausim kovidam izplesties.