Līdz ar to – ko atliek darīt? Valdībai ir ļoti saprotami jāskaidro! Šis vienīgais skaidrojums – ziniet, mums te būs grupas, mēs esam izdomājuši, kā, – īstenībā ir ļoti nenopietns. Jo cilvēkus tas neinteresē! Cilvēku interesē viņš pats: kad man būs vakcīna, cik tā būs droša un cik lielu efektu tā dos man personīgi un visiem citiem maniem līdzcilvēkiem, kas ir man blakus? Līdz ar to par vakcīnu ir jārunā ļoti cilvēcīgi. Nedrīkst runāt birokrātiski un sludināt statistikas skaitļus: vakar vakcinējām tik un tik, rīt vakcinēsim tik un tik tajās vietās… Jā, tā informācija ir vajadzīga, bet jāskatās arī, ko jūt cilvēki!
Par vakcīnu ir jārunā ļoti cilvēcīgi
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.