Domāju, ka teju ikviens no mums kaut reizi mūžā ir mēģinājis notīrīt sniegu no mājas pagalma vai vismaz izrakt taciņas, pa kurām nokļūt no mājas priekšas līdz, piemēram, šķūnim. Tas ir tiešām fiziski smags darbs, kas nav pietiekami atalgots – ir pat darbavietas, kur piedāvātā alga nesasniedz valstī noteikto minimālo apmēru.
Vairākums iedzīvotāju kā pašsaprotamu pieņem, ka sabiedriskas vietas un teritorijas ap viņu dzīvesvietu vienmēr būs tīras un sakoptas. Vienlaikus reti kurš aizdomājas, ka pietiktu sētniekam nestrādāt kaut vai tikai mēnesi, lai pagalmi kļūtu arvien nekoptāki un nekoptāki.