Pirmkārt, zudusi ir pati normālā sistēma ar bērniem skolas solos un skolotāju klases priekšā, kas tomēr visos gadsimtos un laikos ir bijusi izglītības pamatu pamats. Pret to apmainīšanās ar savstarpējām bildēm datoru ekrānos un it kā mācīšana no vienas un it kā mācīšanās no otras puses gala beigās, kad vajadzēs savilkt kopā iegūto zināšanu summu, manuprāt, būs kā veikalā plauktā nopērkamais krējuma izstrādājums, kas lētāks cenā un šķidrāks saturā, pret reālu krējumu. Kāda gan izpratne par skolu var rasties pirmklasniekam, kurš mācās datorā, nevis tādu pašu skolas lietās ielauzāmu bērneļu vidū sēž skolas solā un ar bijību klausās skolotāja teiktajā? Un katra nākamā diena skolas ikdienā gatava ienest arvien jaunus pārsteigumus, jo Izglītības un zinātnes ministrija ir kā izlutināta, ekscentriska mamzele, kurai vienu dienu tīk viena sistēma, bet jau nākamajā ir tapusi pavēle par ko pavisam citu!
Mūsējiem draud atpalicība no vienaudžiem
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.