
Beidzot atkal Burtniekā ziemā ledus! Ko tas nozīmē tev – inspektoram?
Vairāk darba. Varbūt tagad pārvietoties, lai pārbaudītu licences, vienkāršāk un ērtāk, bet ezerā nepārprotami vairāk makšķernieku. Pērn ziemā Burtniekā bija viens vai divi makšķernieki no laivas, bet pārsvarā bija tukšas dienas, taču tagad kuplākajās dienās – tās parasti ir brīvdienas ar labiem laika apstākļiem – ezerā bijuši 100, varbūt pat kādi 150 makšķernieki. Arī pagājušajās brīvdienās, kas bija diezgan aukstas makšķerniekiem, viņi tomēr ezerā bija!
Ko vari teikt pat janvāri? Kāda cope, kā ar kārtību ezerā?
Ledus jau bija, taču vēl ne tik drošs. Tie, kuri bija piesardzīgi un darbojās saprāta robežās, protams, makšķerēja, lielākoties vietās, kur ledus bija saglabājies vēl no decembra.
ĀTRS SKRĒJĒJS. Ezera inspektora Salvja Bula rīcībā šoziem jaudīgs sniega motocikls Yamaha, ar kura palīdzību pa ledu, ja tas drošā biezumā, ātri iespējams nokļūt visos Burtnieka ziemas copmaņu pieturas punktos.