Protams, ir neziņa darbiniekiem, kas un kā būs… Tieši neziņa ir vissliktākais, jo šobrīd informācija ir diezgan skopa. Viss jau atkarīgs no mums pašiem – kā mēs lemsim, kā uzskatīsim, kā darīsim, tā arī būs! Es uzskatu, ka visas krīzes un pārmaiņas ir ļoti lielas iespējas kaut ko sakārtot un uzlabot. Ja politiķi ļaus dienestu darbiniekiem un vadītājiem lemt tā, kā mēs uzskatām par pareizu, tad viss būs kārtībā!
Jārēķinās, ka jaunais, topošais Valmieras novads būs vēl lielāks par bijušo Valmieras rajonu. Es skatījos, ka tie varētu būt apmēram 55 tūkstoši iedzīvotāju, tātad tas būs viens no lielākajiem novadiem visā valstī, protams, izņemot pilsētas. Manuprāt, problēma varētu būt, kā sadalīt lielākos atbalsta punktus.