Vai to tā pa īstam apzināmies? Manuprāt, joprojām nē, īpaši jau padsmitgadnieki. Uzdrošinos apgalvot, ka tā ir tā sabiedrības daļa, kura televīzijā vismazāk skatās ziņas un citus informatīvos raidījumus par situācijas nopietnību valstī un par nepieciešamību strikti ievērot valdības noteiktos drošības pasākumus, toties pārpārēm barojas no sociālajiem tīkliem. Un tur, piemēram, Facebook gandrīz vai 24 stundu nonstop režīmā ar saviem ekspertu iznācieniem pret valstī šobrīd noteikto un iespēju robežās policijas uzraudzīto kārtību plosās kāda pašpasludinātā gandrīz vai vietējā Māte Terēze alias Inese Ā. kundze un viņas domubiedru pulciņš, pandēmijas draudu sakarā noliedzot un kritizējot visu pēc kārtas. Iespējams, tīņi nelasa arī šos pseidoekspertus, taču vienas jauniešu daļas izturēšanās un uzvedība sabiedriskās vietās katrā ziņā liecina par joprojām lielu pofigismu pret Latvijā šobrīd notiekošo.
Joprojām jūra līdz ceļiem?
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.