
Kā zināms, Ceļu satiksmes drošības padome lēmusi vidējā ātruma kontroli izvirzīt par vienu no šī gada galvenajām aktivitātēm. Satiksmes ministrs Tālis Linkaits atsaucas gan uz vietējo, gan ārvalstu pieredzi: «Plānojam sākt izvietot uz Latvijas ceļiem vidējā ātruma kontroles mērierīces, kas kopīgi ar stacionārajiem radariem nodrošinās arvien plašāku kontroles klātbūtni ceļu satiksmē.»