
Ārstnieciskā direktore Inga Ozoliņa – par ilggadēju un profesionālu ārsta pienākuma pildīšanu un ieguldījumu jauno speciālistu piesaistē darbam reģionā.
I. Ozoliņas daudzpusīgās zināšanas un pieredze organizatoriskajā darbā ir devusi lielu ieguldījumu Vidzemes slimnīcas veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanā un to klāsta papildināšanā, epidemioloģiskā stāvokļa uzlabošanā un jaunu speciālistu piesaistē. Īpaši tas izpaudās ārkārtējās situācijas laikā, kad ātri nācās pārorganizēt speciālistu darbu nodaļās un struktūrvienībās, pārvirzīt pacientu un apmeklētāju plūsmu slimnīcas telpās, ieviest epidemioloģiskās drošības prasības un aktualizēt tās atbilstoši situācijai.
Publicitātes foto