
Droši var apgalvot, ka sēklkopība ir jūsu ģimenes tradīcija, jo jūsu māte taču ir plašā apkaimē labi zināmā sēklkopības agronome Rota Bērziņa. Viņa ar to nodarbojās gan LKS «Lauksalaca», gan arī z/s «Lojas». Mātes pēdās nu iet arī jūsu brālis Mareks Bērziņš un kopš 2015. gadā, radot SIA «Spelta», arī jūs. Kā izdodas ģimenes kooperācija?
Paldies, ļoti labi! Ģimene mums liela, katram ir sava specializācija un stiprā puse. Viss laimīgā kārtā izveidojies tā, ka mēs katrs varam darīt to, kas vislabāk padodas. Un vienmēr gūt vērtīgu padomu un atbalstu no citiem ģimenes locekļiem, kuri ikdienā tiešā veidā šajā lietā nav iesaistīti. Kādreiz pat nebūtu varējusi iedomāties, ka varēsim tā kopā strādāt. Izrādās, nekas nav uzticamāks un vērtīgāks kā savējie. Zīmola nosaukums «loja» lībiešu valodā nozīmē «laiva». Mēs esam vienā laivā un stabili dodamies uz priekšu kopīgi izvēlētā virzienā.
IVETA PĀVULA: «Aicinu ikvienu pārliecināties, ka kaņepju sēklu produkti ir mūsdienu Latvijas garšas neatņemama sastāvdaļa!» Publicitātes foto