
«Arī Lieldienu laikā mums ir svarīgi citam citu atbalstīt. Pat tad, ja atbalstu sniedzam neierastākā veidā, tomēr vēlamies sabiedrībai atgādināt par labajām emocijām, ko cits citam varam sagādāt,» uzsvēra ansambļa vadītāja vecākā zemessardze Marija Anna Novicāne.
Zemessardzes orķestris, kura priekšnieks šobrīd ir Nacionālo bruņoto spēku (NBS) galvenais diriģents kapteinis Andis Karelis, dibināts 2011. gada 1. novembrī ar uzdevumu popularizēt sabiedrībā Zemessardzi, kā arī lai muzikāli noformētu NBS un Zemessardzes svinīgās ceremonijas.
PIRMĀ UZSTĀŠANĀS pie Valmieras poliklīnikas. Ārijas Romanovskas foto