
Vidzemes slimnīcas pārstāve Benita Brila: «Sūtījumi pacientiem, uz paciņas uzrakstot pacienta vārdu, uzvārdu un nodaļu, darbdienās plkst. 8 – 17 nododami garderobistei poliklīnikas reģistratūrā. Paciņas pacientiem nodaļās tiek nogādātas dienas laikā.
Pārējā laikā, brīvdienās un svētku dienās, paciņas nododamas Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas reģistratorei.
Sūtījumos liekamas tikai pirmās nepieciešamības preces viegli dezinficējamā, ūdensdrošā iepakojumā, bet nekādā gadījumā – produkti, kas ātri bojājas.
Atgādinām, ka slimnīcā joprojām ir spēkā karantīna, bet ar ārstējošā ārsta ziņu drīkst apmeklēt tikai smagi slimus pacientus.»