Atceros, kad mācījos vidusskolā, deju pasniedzēja mums teica: deja ir atslēga, kas atver ikvienas durvis, ļaujot iepazīt citas valstis, citas tautas, cilvēkus un kultūras. Deja veicina brīvību, izpratni, draudzību un toleranci.
Manuprāt, dejošana ir viens no veidiem, kā ikdienā varam atbrīvoties no stresa. Piemēram, atnākot mājās no darba, ieslēdzam savu mīļāko mūziku, un aiziet – izdejojam stresu, dusmas vai citas negatīvās emocijas. Netici? Pamēģini tā izdarīt jau šodien un tu redzēsi, cik priecīgs būsi pēc pāris minūtēm. Deja vairo prieku!