
Šī gada uzvarētājs bija Ritvars Kalniņš, bet sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca KARĪNA LEZDIŅA.
Šonedēļ arī norisinājās stāstu vakars «No Rīgas līdz Valmierai – ar kājām un sirdi», kur par Karīnu izteicās viņas treneris Pēteris Grīviņš:
«Ar Karīnu sākām sadarboties pagājušā gada augustā un, šķiet, no decembra mērķtiecīgi sākām trenēties šī gada Rīga – Valmiera. Nedomāju, ka treniņos paveicām ko īpašu, tomēr tika izdarītas galvenās lietas – pieaudzēta kilometrāža, koncentrējoties uz garajiem skrējieniem. Tajā pašā laikā Karīna cītīgi vingroja, kā arī liela daļa no panākumu atslēgas bija treniņu konsekvence – netika izlaists gandrīz neviens treniņš.
KARĪNA LEZDIŅA. Ārijas Romanovskas foto