
«Katru gadu gaidām kādu pārsteigumu šajā dienā,» atzīst ķirurģijas nodaļas virsmāsa Līga Tēce, «vai tas ir muzikāls sveiciens, vai kas cits. Bet šogad bija tā kā nevienu gadu! Ziedi un sveicieni no rīta, viktorīna ar interesantiem jautājumiem pēcpusdienā. Priecājāmies par katru pareizi iesniegto atbildi un komandas darbu.»
DZEMDĪBU UN GINEKOLOĢIJAS NODAĻA. Foto no Vidzemes slimnīcas arhīva