
Pa šiem gadiem, kopš esi brīvprātīgais ugunsdzēsējs, kurš tev pašam šķiet trakākais ugunsgrēks, kura dzēšanā nācies piedalīties?
Tā ātrumā nemaz nepateikšu… Lielas fermas ir degušas, šķūņi. Ir zibeņi saspēruši. Aiz Sedas bijām dzēst, kur zibens bija trāpījis šķūnī, visa tehnika, cik bija, iekšā sadega… Ļoti ātri reaģējām, man visi kaimiņi bija uz vietas, kas mēs komandā bijām. Kamēr es ģērbu bikses, tikmēr mana komanda jau bija gatava braukšanai (smejas)! Tā mēs ātri un operatīvi visur izbraucām. Nu, gadā kādas desmit reizes dzēst braucām. Visvairāk jau tie kūlas ugunsgrēki pavasaros bijuši.
ZIEDONIS HĀNS