
2021. gadā saņēmām ziedotāju atbalstu paredzamajiem pasākumiem visos Latvijas reģionos. Plānots piecpadsmit sociālās aprūpes iestādēs, slimnīcās un pansionātos nodot lietošanā medicīnas inventāru un materiālus, ko iegādāsimies par ziedojumā saņemtajiem līdzekļiem.
Mazsalacas novada Sociālā dienesta vadītāja Agrita Bērziņa aprīlī atsaucās uz mūsu piedāvājumu un kopā ar slimnīcas vadītāju Edgaru Grandānu apzināja inventāra nepieciešamību. Par ziedojuma līdzekļiem iegādājāmies mājas aprūpei tik nepieciešamo skābekļa aparātu Covid-19 slimniekiem, kā arī medicīnas palīglīdzekļus un inventāru.
ATBALSTOT. Anetes Gluhas foto