
Kā zināja teikt dziedātājs IGO, tirdziņa ideja radusies mūzikas producentam un koncertu organizatoram Sandim Mohovikovam, kurš ar šo pasākumu centies kompensēt mūziķiem ierobežoto koncertdzīvi, rādot cilvēkiem darbus, ar ko katrs aizrāvies savos nosacīti brīvajos brīžos.
«Konkrēti es diezgan daudz zīmēju, līdz ar to mani zīmējumi redzami gan uz traukiem, gan uz apsveikuma kartītēm kopā ar manu eseju vai dzejoli. Tas ir dārgs hobijs, jo aizņem ļoti daudz laika un prasa ieguldīt prāvus līdzekļus. Tā nu cilvēki var redzēt, ko mēs radām paralēli savai mūzikai, – šobrīd esam pabijuši vairāk nekā desmit vietās. Atsaucība bijusi ļoti laba, visur bijis daudz interesentu, domāju, ka publika seko tam līdzi un gaida, kad mēs parādīsimies viņu pusē – man pēdējais datums ir 25. septembris. Tā kā koncerti joprojām nedrīkst notikt, tirdziņos uzstājamies kā ielu muzikanti, arī šodien Olga kaut ko uzdziedās, bet to mēs par koncertu nesaucam.
IGO – daudzu talantu pavēlnieks. Ārijas Romanovskas foto