
Par mākslinieci
«2009. gadā absolvēju Latvijas Mākslas akadēmijas grafikas nodaļu un joprojām aktīvi darbojos grafikas mākslās. Savas radošās idejas realizēju litogrāfijas, linogriezuma un dažādās jauktās tehnikās, kas saistītas ar smalku faktūru, krāsu nianšu meklējumiem.
Runājot par grafiku, – man tā sanāca un aizrāva jau kopš pirmās, otrās klases. Tā ir saistīta ar tehnisku darbošanos, arī ar ķīmijas zināšanām. Patlaban arī mācu grafiku jaunākām paaudzēm Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolā, kur ir mākslas novirziens.
Savos darbos attēloju cilvēku, tā iekšējo trauksmi, cilvēciskās vājības un savu izpratni par laiku, tā plūdumu.»
LĀSMA PUJĀTE. Viņas moto – steigties lēnām, uztraukties mierīgi un ļauties nejaušībai. Foto no Lāsmas personiskā arhīva