
Šis gads Vidzemes slimnīcas ēkai, kas Jumaras ielā 195 svinīgi tika atklāta 1975. gada decembrī, paiet apaļās jubilejas zīmē. Slimnīcas vadība uzsver, ka pasākumi ir vairāki, lai svētku sajūtu baudītu katrs darbinieks, arī viņu ģimenes locekļi, darbinieku bērni, arī slimnīcas atbalstītāji un par apaļo jubileju uzzinātu arī pacienti.
LIELS NOTIKUMS bija ciemošanās vecāku un vecvecāku darba vietā. Kāds apskatīja darbu nodaļā, cits slimnīcas virtuvē, jo katrs darbiņš ir svarīgs, lai reģionālās nozīmes slimnīcā tiktu piedāvāts labākais veselības aprūpes pakalpojums. Foto no slimnīcas arhīva