
TEIKSMA TAUBE, pansionāta «Valmiera» direktore, stāsta par pandēmijas laiku pansionātā: «Šobrīd ir iziets cauri citai vērtību skalai. Vērtības mums uzliek standartus, un šobrīd tie ir pamainījušies, jo arī visu mūsu dzīves ritms ir mainījies. Šis laiks parādīja, kas ir atbalsta plecs, kad bija grūti, un kas pateica, lai netraucē, ka uz viņu tas neattiecas. Jā, bija ar Covid-19 saslimušie arī šeit, bet pansionāts ir daļas no sabiedrības, un tas ir jāsaprot. Mēs nevarējām uzbūvēt sienu un tur aizslēpties, arī pašu pansionāta māju nevaram pārnest nekur citur – tā ir tur, kur ir. Darbinieki un klienti ir daļa no sabiedrības, notiek mijiedarbība. Jāsaprot, ka darbiniekiem ir ģimene, par kuru jārūpējas, ir arī jāatgūst spēks darbam un jāatjaunojas, līdz ar to pandēmijas laikā likt darbiniekiem dzīvot iestādē ir absurdi.
PANSIONĀTS «VALMIERA» ir saulgriežu sajūtās. Direktore Teiksma Taube cer, ka visi pansionāta klienti varēs kopīgi atzīmēt Jāņu dienu, jo tas jau izveidojies par tradīciju. Ārijas Romanovskas foto