
– Jā, uzvārds man ir ļoti interesants, to man vīrs, slavenais Daugmales Jānis jeb Sulutauru Jānis, dāvinājis. Es pati esmu podu māksliniece un taisu traukus.
Dāma, kas taisa podus, nevis gāž…
Man vīrs saka, ka viņš podus gāžot. Tad es viņu laboju, ka viņš nevis gāž tos podus, bet piepilda ar garšīgām lietām.
Kā tas viss ar Pampāļu podiem sākās?
Uh, kas par jautājumu! Negribas tik gari nemaz stāstīt (smaida)… Nu, sākās viss ar to, ka esmu pabeigusi Liepājā lietišķās mākslas vidusskolu. Keramikas nodaļu. Ar domu, ka nekad nebūšu keramiķe. Bet dzīve izspēlē ar tevi joku. Tā nu es taisu podus jau 30 gadus, bišķi vairāk jau.
TIRGUS VIETA TOP. Linda vēl tikai kārto plauktus.