Kamēr mēs tā dikti satraukušies par dabas piesārņojumu un pošamies neatgriezeniski pāriet no plastmasas vienreizlietojamiem traukiem uz vismaz papīra masā atlietajiem, tikmēr apsviedīgi meitēni izgudrojuši puslīdz labi lietojamas bļodiņas no… rudzu miltiem. Ideja perfekta, bet vai es varēšu no tāda trauka ne tikai frī kartupeļus ar Matīšu mednieciņiem pusdienā nogaršot, bet arī vismaz pusīti porcijas soļanku ieliet? Karstu, tā kā man garšo. Ka nesanāk pēc tam fiksi meklēt pēc apdeguma aerosola, jo, iespējams, būs apskādēta vārīga un pieticīgi ģērbta – karsts taču – ķermeņa daļa… Bet kopumā pāreja uz zaļiem traukiem un piederumiem nav slikta, piemēram, koka dakšiņa un karote noteikti lietošanā būs izturīgākas par analogiem trauslajiem plastmasas izstrādājumiem.
Saulei griežamais laiks
Burtu izmērs
Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku
Abonē «Liesma» — digitāli vai drukātā formātā
Digitālais saturs no 1,99 €/mēn. — pieeja visiem maksas rakstiem portālā. E-avīze no 7,50 €/mēn. — lasāma web un mobilajās lietotnēs. Vai izvēlies drukāto laikrakstu «Liesma» no 9,50 €/mēn. — pastkastē trīs reizes nedēļā, ar pieeju arī e-avīzei.