
Mēģinājumā spoži spīdēja saule, radot iespaidu, ka iecerētais brīvdabas koncerts izdosies, kā plānots. Tomēr lietus, kas jau bagātīgi bija spirdzinājis zemi no rīta, īsi pirms koncerta sākuma atgriezās. Gan orķestrim, gan skatītājiem un klausītājiem nācās pārvietoties uz koncertzāles terasi. Tomēr šādu «grūtību» pārvarēšana bija kā papildu enerģijas avots visiem klātesošajiem.
VECPUIŠU PARKU PIEPILDA Aivara Cepīša vadītā Universum mūzikas un mākslas vidusskolas orķestra skaņas.