
Valmieras novadā aizvadītās nedēļas nogalē Mājas kafejnīcu dienas notika pirmo reizi. Atsaucība negaidīti liela, jo kā nekā savu māju vārtus apmeklētāju uzņemšanai un cienāšanai ar pašu gatavotiem ēdieniem pagalmos, dārzos, terasēs vai citviet pieteicās vairāk nekā divdesmit saimnieki, kaimiņu, radu apvienības un cita veida radošās kopienas no Valmieras, Valmiermuižas, Rencēniem, Burtnieku pagasta, Skaņkalnes pagasta, Rubenes, Zilākalna, Kocēnu pagasta un citām vietām.
Aplūkojot pasākumam veltīto brošūru, ikviens potenciālais ciemiņš varēja izvēlēties ne tikai viņam tīkamākos gardumus, bet arī atvērto durvju dienu izklaides. Jāteic, kārtējo reizi atliek vien labā nozīmē pabrīnīties par cilvēku izdomu.
PĒC BRAUCIENA PA VALMIERU. Pie Kņopienes volgas (no labās puses) Elīna un Gatis, bet auto otrā pusē paši pirmie viesi no Piejūras. Ja arī jums ir vēlme tikt šādā izbraucienā, meklējiet Gati! Ārijas Romanovskas foto