
Dodoties uz Unguriņiem, patīkami bija vērot, kā Jeru pagastā Rūjienas ceļa abās malās pie autobusu pieturas Pīleņģi vietējie iedzīvotāji Indras Celmiņas un Dzintras Vendes vadībā akurāti izkārtoja neskaitāmus sveču liesmu lukturīšus. Šo Baltijas ceļa atceres tradīciju Jeros turpina vairāku gadu garumā, Indras un Dzintras patriotiskajai iniciatīvai rodot sekotājus. Kā ikkatru gadu 23. augustā, arī ne vienā vien Ķoņu pagasta lauku sētas ceļa galā dega sveces un bija iekurti ugunskuri. Pie tiem bija pulcējušās ģimenes, to jaunā paaudze sparīgi ar karodziņiem māja sveicienus braucējiem. Auto signalizēja, atbildot uz sveicieniem. Nepameta vienotības sajūta.
BALTIJAS CEĻA PIEMIŅAI. Daudzi, arī kaimiņvalsts baznīcas kora grupa, vēlējās nofotografēties mākslinieka Andra Dukura piemiņas zīmē. Ārijas Romanovskas foto